Place zabaw w gminie Miedźna

Place zabaw to raj dla wszystkich maluchów. Dzieciaki mają możliwość wytrenowania koordynacji ruchów ciała, ćwiczą także kreatywność i zasady współzawodnictwa. Dzieci nie tylko poznają zasady współżycia w grupie, ale też lepiej rozumieją własne możliwości. Zaczynają się uczyć, jak budować relacje z innymi maluchami. Także gmina Miedźna stawia na prawidłowy rozwój fizyczny i kształtowanie umiejętności społecznych najmłodszych mieszkańców,  stale powiększając liczbę dostępnych dla wszystkich placów zabaw.

Warto podkreślić, że w gminie Miedźna przy wszystkich szkołach podstawowych powstały w ramach programu „Radosna Szkoła” – nowe place zabaw, pomimo, że rządowy program przewidywał wyposażenie w takie place zabaw wyłącznie 50% szkół w kraju.

Place zabaw w gminie Miedźna wyposażone są w urządzenia i elementy, które posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające, że zostały wykonane w oparciu o obowiązujące w tym zakresie normy oraz posiadają  dopuszczenie do stosowania  w  kontakcie z dziećmi.

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli /w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła"/

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli /w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła"/

Plac zabaw przy Szkołe Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Miedźnej /w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła"/

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej im. J.Korczaka w Górze /w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła"/

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej im. S.Hadyny we Frydku /w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła"/

Plac zabaw przy ul. Szkolnej w Woli

Plac zabaw przy Gminnym Przedszkolu Publicznym nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Tuwima w Woli

Plac zabaw przy Gminnym Przedszkolu Publicznym im. J. Brzechwy w Górze

 

 

Projekt i wykonanie: Kompromis.NET