Kolejne spotkanie z cyklu "Biznes przy porannej kawie"

Bank Spółdzielczy w Miedźnej oraz Urząd Gminy Miedźna zapraszają na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu "Biznes przy porannej kawie" odbędzie się już 12 czerwca o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Miedźnej. Gościem spotkania będzie Przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Na spotkaniu zostaną poruszone m.in. tematy dotyczące zasad wypełniania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych, zasady, którym podlegają Firmy w przypadku różnych form zatrudnienia oraz co ubezpieczony wiedzieć powinien - zmiany w ZUS i OFE. Ponadto Zakład Ubezpieczeń Społecznych przeprowadzi akcję darmowego zakładania kont na Platformie Usług Elektronicznych. Takie konto daje każdemu użytkownikowi pełny obraz informacji na temat terminu odprowadzanych składek do ZUS, ich wysokości, liczby dni na zwolnieniu lekarskim i innych danych, które posiada ZUS. Platforma Usług Elektronicznych to bardzo wygodne narzędzie w kontaktach ZUS dla przedsiębiorców. Za jej pośrednictwem można zgłaszać pracowników do ubezpieczeń społecznych, wprowadzać niezbędne dane, składać deklaracje, a nawet opłacać składki. Pracownik ZUS pomoże założyć i potwierdzić profil, bez konieczności wizyty w siedzibie ZUS.

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie udziału w spotkaniu pod numerami telefonów: /32/ 211-62-10 (wew. 40), /32/ 211-61-16,  /32/ 326-30-10, 797-587-418 lub osobiście w siedzibie BS w Miedźnej.

"Biznes przy porannej kawie" to projekt szkoleniowy Banku Spółdzielczego w Miedźnej skierowany do właścicieli i kadry zarządzającej z sektora małych i średnich firm. W ramach spotkań uczestnicy wysłuchują bezpłatnych prelekcji ekspertów z dziedziny prawa, ubezpieczeń, funduszy europejskich oraz zarządzania.

 

Projekt i wykonanie: Kompromis.NET