Punkt konsultacyjny – okienko przedsiębiorczości w CP sp. z o.o. w Woli

Z dniem 31.12.2013r. Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o.o. [Dawniej: Centrum Przedsiębiorczości S.A.] w Woli zakończyło świadczenie usług informacyjnych i doradczych na rzecz przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą dofinansowanych w ramach projektu systemowego PARP „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops”.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 2 stycznia 2014r. w Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o. o. w Woli organizowane są dyżury w ramach okienka przedsiębiorczości. Podczas dyżurów konsultanci świadczą bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców i osób zamierzających założyć działalność gospodarczą. Usługi informacyjne dotyczą aspektów podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej. Obejmują m. in.:

  • administracyjno-prawne aspekty zakładania, prowadzenie i zawieszania/zamykania działalności gospodarczej,
  • finansowania działalności z różnych źródeł,
  • zakres korzystania z bazy CEIDG.

Z usług można skorzystać:

  • osobiście w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o. o. [Dawniej: Centrum Przedsiębiorczości S.A.], ul. Kopalniana 6, 43-225 Wola, we wtorki i czwartki w godzinach 9.00 – 15.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na konsultacje pod nr tel. /32/ 211 91 77,
  • telefonicznie pod nr tel. /32/ 211 91 77 lub /32/ 211 81 80 w poniedziałki i wtorki w godzinach 13.00 – 13.30.

 

Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o. o. w Woli

 

 

 

Projekt i wykonanie: Kompromis.NET